» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
دوشنبه 25 شهریور 1392 دسته بندی : اخبار بدنه ,

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مجمع سالانه فرماندهان سپاه که صبح امروز با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در بعد خارجی شرایط بسیار خوبی دارد و مستمرا شاهد شکست‌های پی در پی استکبار در برابر جبهه مقاومت هستیم و شاهدیم که در فلسطین اشغالی، عراق، لبنان جبهه مقاومت انقلاب اسلامی کوبنده به راه خود ادامه می‌دهد.

جعفری افزود: آخرین شکست دشمن و استکبار در برابر مقاومت در سوریه بود که این توطئه که می‌خواستند دخالت نظامی کنند به شکست خورد و برنامه اصلی آنها مانند سایر برنامه‌هایشان ناکام ماند. این در حالی است که دشمن گفته بود اگر نتوانیم به سوریه دست پیدا کنیم به ایران هم نمی‌توانیم دست یابیم.

وی با بیان اینکه نکته دیگر بعد خارجی انقلاب اسلامی تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد تمدن اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی فقط به فکر نان و آب و مسکن ایرانیان نیست بلکه به فکر همه مسلمانان جهان است و ما در حال ساختن یک تمدن اسلامی با اراده و کمک خداوند هستیم.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ایجاد قدرت بازدارندگی و توازن وحشت و خطر نکته دیگر بعد خارجی سپاه است که با توجه به توان و قدرت دفاعی کشور شکل گرفته است.

وی ادامه داد: در دهه اخیر و بعد از 11 سپتامبر شاهد برنامه‌ریزی گسترده آمریکا در منطقه برای دامن زدن به تهدید نظامی ایران و کنترل انقلاب اسلامی است اما امرورز شاهدیم که آمریکایی‌ها با تمام توان در مرزهای ایران اسلامی اردو زده‌اند و به تعبیر خودشان ایران را محاصره کردند اما هرگز نتوانستند تهدید نظامی علیه ایران را حتی به زبان بیاورند و این همان توازن وحشت و خطر است که در راهبردهای اساسی سپاه مطرح است و این اقتدار در ابعاد مختلف دفاعی، امنیتی و سایر ابعاد اجتماعی به وجود آمده است.ت.

دوشنبه 25 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی ,

محمد حسین داجمر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اعلام این مطلب افزود: به دنبال وضع تحریم‌های یک جانبه و بی وجه اتحادیه اروپا ، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با پیگیری و استفاده از وکلای مجرب؛ ابطال تصمیمات غیر قانونی اتحادیه اروپا را در دستور کار خود قرار داد که در نهایت پس از ماه ها تلاش، پیگیری و برگزاری جلسات رسیدگی، دادگاه اروپا صبح امروز دوشنبه 25 شهریور ماه حکم ابطال تحریم های اتحادیه اروپا را صادر کرد.

وی در ادامه تاکیدکرد: این موفقیت بزرگ بیش از پیش بر حقانیت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و بی اساس بودن اتهامات وارده صحه گذاشت.

دوشنبه 25 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی , تحلیل سیاسی , اخبار بین الملل ,

توافق واشنگتن - مسکو، اگرچه نکات مثبتی داشت و از انفجار یک انبار باروت در منطقه جلوگیری کرد اما نکات در خور توجهی نیز داشت که پشت پرده این توافق را آشکار می‌سازد.

اگر چه این توافق راه‌حلی برای برون رفت آبرومندانه آمریکا از  بن‌بست سیاست دیرین خود یعنی ایفای نقش «ناجی اجباری جهان» بود و از سوی دیگر  نیاز روسیه برای دستیابی به قدرت و موقعیت میراث‌دار خود یعنی شوروی را پاسخ داد و رضایت‌خاطر برای هردو طرف را به ارمغان آورد اما بیش از همه کارگردان پشت پرده خود یعنی اسرائیل را خشنود و راضی ساخت.

روسیه به زعم خود تصور می کند که در پی توافق مسکو - واشنگتن، توانسته با وزنه دیپلماتیک و حق وتوی خود، آمریکا را به میز مذاکره در مورد سوریه بکشاند و آمریکا نیز بر این باور است که توانسته خود را از باتلاق جنگی دیگر در خاورمیانه نجات دهد. 

این در حالی است که این سناریو یکی از راه‌حل های حیاتی اسرائیل برای پایان دادن به هزینه‌های حتمی در جنگ احتمالی سوریه و نیز اعمال فشار بیشتر بر ایران بود. بر این مبنا صهیونیست‌ها به وسیله بازیگرانی مانند پوتین و اوباما هم توانستند سوریه را خلع سلاح کنند و هم درصددند تا به جامعه بین الملل القاء کنند که گزینه نظامی علیه ایران، بهترین راه‌حل برای حل موضوع هسته‌ای این کشور است.  

گفتنی است رسانه صهیونیستی هاآرتص نیز در گزارشی به این موضوع پرداخت و نوشت:‬ "اگر بخواهیم سود برنده بزرگ و پنهان این توافق را پیدا کنیم، باید بدانیم که اسرائیل برنده اصلی این رویداد بود؛ برگ برنده ای که با دستان وزیر امور خارجه آمریکا برای ما مهیا شد. 

دوشنبه 25 شهریور 1392 دسته بندی : اخبار بدنه ,

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه برگزاری مجمع فرماندهان سپاه به بیان سخنانی پیرامون مطالبه رییس جمهور از سپاه در یاری رساندن به دولت پرداخت.

جعفری اظهار داشت: امسال به برکت تدبیر مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام گرفت که حماسه سیاسی با حضور پر شور مردم محقق شد و حماسه اقتصادی باید تحقق یابد.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مانند رییس جمهور محترم و مسئولان نظام به تاسی از نگرانی‌هایی که برای مردم و نظام وجود دارد که مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره فرموده‌اند آمادگی کمک به دولت در عرصه های اقتصادی و به ویژه عرصه سازندگی که در توان سپاه است را دارد.

فرمانده کل سپاه پروژه‌های اقتصادی سپاه را مربوط به پروژه‌های ملی دانست و اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های خاصی است که پیمانکاران دیگر قادر به انجام آن نباشند که در این صورت سپاه این پروژه را به سرانجام می‌رساند.
دوشنبه 25 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی ,

همه می‌دانند که من اهل تعارف نیستم و همه دوستانم مرا می‌شناسند. وقتی حرفی می‌زنم حرف دلم است و الان می‌گویم و به آن اعتقاد دارم و آن نیرویی که امروز در خط مقدم و اولین نفرها در برابر توطئه‌ها ایستاده و باید بایستد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. سپاه با اتکا به توان انسانی و تجهیزاتی‌اش می‌تواند پروژه‌های مهمی را که بخش خصوصی توان آن را ندارد، به عهده بگیرد.
رییس جمهور با بیان اینکه شایعات در مورد سپاه که می‌خواهند سپاه را رقیب مردم در اقتصاد قرار دهند، قبول ندارم گفت: سپاه باید وارد عمل شود و سه، چهار پروژه بزرگ ملی را بر عهده بگیرد.

حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور صبح امروز در بیستمین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه، ضمن تبریک  میلاد امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: این جلسه یادآور جبهه‌های غرب و جنوب و میانی از سردشت و بانه تا اروندرود و سراسر آن جبهه مقدس که عزیزترین یاران انقلاب فدای شرق و غرب و استقلال این مرز و بوم شدند، است.

وی افزود: بوی همت‌ها، خرازی‌ها، باکری‌ها، کاظمی‌ها، زین‌الدین‌ها و همه بزرگان و سروران و افتخارآفرین‌ها از این جلسه استشمام می‌شود.

روحانی با بیان اینکه شما افتخار بزرگی را بر دوش دارید، گفت: پاسدار بودن نه‌تنها به معنای پاسداری از مرز و بوم کشور، بلکه پشت سر آن "فبشرالمومنین" خواهد بود. سپاه پاسداران فرزند انقلابی است که فاصله زمانی با پیروزی انقلاب ندارد و از اولین ساعات پیروزی انقلاب، پاسداری، ایستادگی و جهاد ویژگی سپاه پاسداران بوده است.جمعه 22 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی ,

به نقل از پایگاه خبری المنار، ایمن الظواهری رهبر القاعده دیروز پنجشنبه در سخنانی به مناسبت دوازدهمین سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 ، حمله به آمریکا و تحریم این کشور و متحدانش را خواستار شد.

ایمن الظواهری گفت: باید کاری کنیم که اقتصادی آمریکا را دچار مشکل اساسی کنیم. اقتصاد آمریکا نقطه ضعف این کشور است و در حقیقت به علت هزینه‌های‌های هنگفت نظامی و امنیتی در حالت نابسامانی بسر می‌برد.

 

وی افزود: برای این که آمریکا را تحت فشار و در حال آماده باش نگاه داشت باید حملاتی مختلف در اینجا و آنجا انجام داد. ما در جنگ سومالی، یمن، عراق و افغانستان آمریکا را شکست دادیم بنابراین ما باید این جنگ را در خاک خود آمریکا ادامه دهیم.

وی از برادران جهادی خواست به صورت انفرادی و یا گروهی هر فرصتی را برای وارد آوردن ضربه ای بزرگ بر پیکر آمریکا مغتنم شمرند.

جمعه 22 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی ,

به نقل از اینترفکس، حسن روحانی رئیس جمهوری ایران گفت: روسیه ممکن است گام‌های جدیدی برای حل و فصل موضوع هسته ای ایران بردارد.

وی افزود: ابتکار روسیه در زمینه سلاح‌های شیمیایی سوریه و گامها و اقدامات رهبران سوریه در این زمینه این امید را ایجاد می‌کند که یک جنگ جدید را از منطقه دور کند.

رئیس جمهوری کشورمان برای شرکت در نشست سران عضو سازمان شانگهای در بیشکک پایتخت قرقیزستان حضور حضور دارد.

روحاین و پوتین در حاشیه نشست رهبران عضو سازمان شانگهای با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

جمعه 22 شهریور 1392 دسته بندی : فرهنگی , اجتماعی ,

هنوز چند ماه از خبر شكایت و مجازات سازندگان یك فیلم ضد ایرانی نگذشته است كه تهیه‌كننده فیلم بدون اینكه با مجازات روبه‌رو شود، در آستانه مدیریت بر یك مجموعه سینمایی قرار گرفته است. محمد آفریده كسی كه شاید به خاطر ساخت فیلم «یك خانواده محترم» اكنون در زندان یا محرومیت از حقوق اجتماعی باشد، گزینه محتمل تصدی یكی از پست‌های مهم سازمان سینمایی شده است.

فیلم سینمایی «یك خانواده محترم» را می‌توان مهم‌ترین فیلم ضد ایرانی تولید داخل كشور دانست؛ فیلمی كه ابتدا قرار بود به نام «خرمشهر»ساخته شود و بودجه‌اش را از سیما‌فیلم تأمین كرده بود.

فیلم با همین نام در سال 89 كلید خورد. محمد آفریده تهیه‌كننده فیلم، پیش از آغاز فیلمبرداری در مصاحبه با یكی از خبرگزاری‌ها گفت: «پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخستین و شاید مهم‌ترین پیروزی عظیم ملت ایران در آزادی خرمشهر رقم خورد و ان‌شاءالله امسال در نظر دارم به مناسبت سی‌امین سالگرد دفاع مقدس، فیلمی بلند با استانداردهای سینمای جهان، با اشاره و یاد این حماسه تهیه كنم».

ظواهر امر نشان می‌داد كه فیلم آفریده از آن به عنوان حماسه یاد می‌كند، فیلمی با معیار‌های ژانر دفاع مقدس خواهد بود و می‌تواند در دوره‌ای كه ساخت فیلم‌های دفاع مقدسی روندی نزولی یافته است، نماینده خوبی برای این گونه سینمایی باشد. اما زمانی داستان فیلم جنجال آفرین شد كه فیلم به كن فرانسه فرستاده شد.
پنجشنبه 14 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی , بیانات رهبری ,

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، در سخنان مهمی، ضمن توصیه همه مسئولان و تصمیم گیران و تصمیم سازان در سطوح مختلف نظام اسلامی به نگاه کلان و جامع در قبال مسائل کشور، منطقه و جهان و موضع گیری همراه با بصیرت و بینش و به دور از انفعال، تأکید کردند: همه مسئولان باید در تصمیم‌گیری‌ها و موضع‌گیری‌های خود، حتماً سه مؤلفه، «آرمانها و اهداف»، «راهبردهای عمومی و کلی»، و «واقعیات» را مد نظر داشته باشند و با رویکرد عاقلانه و خردمندانه و امیدوار به آینده، در جهت تقویت ساخت درونی نظام و حل مشکلات و ایستادگی بر اصول حرکت کنند.

رهبر انقلاب اسلامی، نگاه جامع، کلان و همه جانبه به حوادث و مسائل را بسیار ضروری دانستند و افزودند: یکی از این حوادث، شکل گیری نظام جمهوری اسلامی است که در کوران تندبادها و با تکیه بر اسلام و در دنیای در حال حرکت به سوی مادیگری، اتفاق افتاد که این رویداد بیشتر شبیه معجزه بود.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به معارضه ها و دشمنی ها با نظام اسلامی، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون خاطرنشان کردند: علت اصلی همه این دشمنی ها نیز اسلام است.

ایشان لازمه تحلیل صحیح از شرایط کنونی منطقه و جهان و صف بندیهای موجود در مقابل نظام اسلامی را نیز داشتن نگاهی کلان و همه جانبه و منطبق بر واقعیات دانستند و تأکید کردند: با وجود آنکه منطقه غرب آسیا، از سالها قبل مورد سلطه و تاخت و تازِ استکبار قرار گرفته، اما در چنین شرایطی، حادثه بزرگ بیداری اسلامی بوجود آمده که بر خلاف خواسته استکبار است.


برچسب ها :


بیانات ,


امام خامنه ای ,
دنبالک ها : vigheh ,پنجشنبه 14 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی ,

جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأكید كرد: حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل بسیار گران و خطرناك است. 
 سردار حسین سلامی عصر دیروز در همایش «سوریه؛ سنگر مقاومت» كه در تالار سیدالشهدا(ع) برگزار شد، با بیان اینكه «ما در آستانه یك نقطه عطف راهبردی در سرنوشت این منطقه و به‌نوعی در دنیای اسلام هستیم»، گفت: احتمال وقوع واقعه‌ای سنگین با پیامدها و دامنه‌های تأثیر زمانی و جغرافیایی وسیع وجود دارد. 
وی افزود: یك التهاب روانی و سیاسی تحت‌تأثیر استراتژی نظام سلطه و دنیای استكبار به‌مدیریت امریكا به وجود آمده است. آنچه امروز شاهد آن هستیم، حاصل تراكم شكست‌های امریكا و متحدین غربی و منطقه‌ای او در اعمال استراتژی‌های سه‌دهه گذشته است.  وی خاطرنشان كرد: امریكایی‌ها به‌دنبال این هستند كه اسلام امریكایی را مقابل اسلام ناب و خالص و اسلام انقلابی قرار دهند تا بتوانند قدرت برانگیختگی و بعثت و بسیج انرژی‌های جهان اسلام را كه ناشی از الهامات اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است در قالب یك اسلام جعلی و امریكاساخته و منفعل به‌شكلی استحاله كنند و از اسلام تصویری بسازند كه متناسب با نیازها، نیات و ایده‌آل‌ها و مطلوبیت‌های سیاسی آنهاست. 
جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران تصریح كرد: خاورمیانه و جهان اسلام در مركز مبادلات اقتصادی جهانی قرار دارند و یك منطقه پركشش اقتصادی برای تولیدكنندگان ثروت در جهان است، بنابراین امتیازات و مزیت‌های ژئوپولیتیك و ارزش‌های ژئواستراتژیك خاورمیانه كنار نفت و یك فرهنگ غنی از اسلام و منطقه‌ای كه رژیم صهیونیستی در درون آن كاملاً هضم شده به امریكایی‌ها این ایده را القا كرده است كه برای دهه‌های متمادی باید مركز ثقل اهداف و منافع حیاتی امریكا در این منطقه قرار داده شود.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic