» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
چهارشنبه 26 مهر 1391 دسته بندی : بیانات رهبری ,

سفر رهبری به خراسان شمالی و بیانتشان در این سفر در موقعیتی حساس ایراد می شود. این حساسیت صرفا سیاسی نیست بلکه جنبه های اجتماعی نیز دارد. در مطلب گذشته ما به مهمترین راهبردهای سیاسی مطرح شده که خطاب به مسوولین سیاسی کشور بود، اشاره کردیم. اما به نظر می رسد که خطاب سخنان رهبری صرفا روی به سیاستگذاران سیاست خارجی و مدیران ارشد سیاسی کشور نیست ؛بلکه ایشان خطاب به سیاستگذاران و مجریان حوزه فرهنگ نیز نکاتی را مطرح کرده اند. یکی از مهم ترین معضلات و مسائلی که درباره آن بارها در ایام اخیر در محافل و رسانه ها  سخن گفته شده بود، مساله بدحجابی برخی از بانوان و نحوه برخورد با این پدیده می باشد. هر کدام از مسوولین و نهادها دارای خط مش خاص خود درباره مساله بدحجابی بودند. برخی معتقد به استفاده برخوردهای پلیسی و بازداشتهای گسترده بودند، برخی  توسعه حجاب را فقط از طریق کار فرهنگی ممکن می دانستند و برخی دیگر حتی آن را جز مسائل فردی می خواندند که لزومی به دخالت دولت ونظام در آن نیست و نباید مردم را بی فرهنگ شمرد! لذا نوعی اختلاف دیدگاه و سیاستگذاری در این زمینه وجود داشت.
رهبر معظم انقلاب: خانمهائى بودند که در عرف معمولى به آنها میگویند «خانم بدحجاب»؛ اشک هم از چشمش دارد می ریزد. حالا چه کار کنیم؟ ردش کنید؟ مصلحت است؟ حق است؟ نه، دل، متعلق به این جبهه است؛ جان، دلباخته‌ى به این اهداف و آرمانهاست. او یک نقصى دارد. مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهاى این حقیر باطن است؛ نمى‌بینند. «گفتا شیخا هر آنچه گوئى هستم / آیا تو چنان که مینمائى هستى؟»دوشنبه 24 مهر 1391 دسته بندی : بیانات رهبری ,

قام معظم رهبری هدف اصلی امپراطوری خبری غرب را القای یأس و نا امیدی در میان مردم بویژه جوانان دانستند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در چهارمین روز از سفر به استان خراسان شمالی امروز (شنبه) با حضور در شهرستان دارالقرآن، اسفراین، در جمع دهها هزار نفر از مردم این شهر که ساعت ها در ورزشگاه تختی در انتظار ایشان بودند، حضور یافتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام  معظم رهبری، رهبر انقلاب اسلامی در جمع مردم اسفراین ضمن اشاره به راههای حفظ و تقویت شور و نشاط و سرزندگی در کشور برای ادامه مسیر پیشرفت، به تبیین دو شاخص مهم پیشرفت یعنی "اعتماد به نفس ملی" و "عدالت" پرداختند و تأکید کردند: ملت ایران امروز با احساس قدرت و توانایی، در یک عرصه رویارویی بزرگ جنگ اراده ها با دشمنان پیشرفت کشور، قرار دارد و آنچه که در این نبرد اراده ها تعیین کننده خواهد بود، حفظ عزم و اراده مستحکم، بصیرت و روشن بینی، وحدت مردم و اتحاد کلمه مسئولان، وظیفه شناسی آحاد مردم، و مغرور نشدن و غفلت نکردن از کید دشمن است.
حضرت آیت الله خامنه ای درخصوص شور و نشاط و سرزندگی ملت بعنوان زمینه مهم پیشرفت، خاطر نشان کردند: این سرمایه بزرگ را باید حفظ کرد و نگذاشت عوامل گوناگون آنرا تضعیف کنند و یا از بین ببرند.
ایشان هدف اصلی امپراطوری خبری غرب را القای یأس و نا امیدی در میان مردم بویژه جوانان دانستند و افزودند: بدخواهان ملت ایران به خوبی میدانند که شور و نشاط و سرزندگی موجب حرکت و کار و تلاش میشود، بنابراین بدنبال خاموش کردن این شعله فروزان و زمینه سازی برای روحیه خمودگی و درنهایت ایجاد عقب ماندگی در کشور هستند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بزرگداشت سرداران و رزمندگان شهید دفاع مقدس که در سخت ترین عرصه ها وارد میدان شدند یکی از مواردی است که میتواند شور و نشاط نسل جوان کنونی را دو چندان کند.
حضرت آیت الله خامنه ای در مقوله "شور و نشاط و سرزندگی" جوانان، به موضوع مواد مخدر هم اشاره کردند و گفتند: باندهای مرموز بین المللی با توزیع مواد مخدر در کشور بدنبال تحمیل حالت تخدیر شدگی در جوانان هستند که در کنار مسئولیت دستگاههای مسئول، روحیه نشاط جوانان ، موثرترین و مستحکم ترین عامل برای مقابله با این خطر بزرگ است.
ایشان در ادامه، به موضوع پیشرفت و متوقف نشدن حرکت رو به جلو اشاره کردند و افزودند: پیشرفت حد و مرزی ندارد و باید آنقدر ادامه پیدا کند تا ملت ایران در جهات گوناگون الگو شود.
دوشنبه 24 مهر 1391 دسته بندی : اخبار بدنه ,

هزاران نفر از بسیجیان استان خراسان شمالی عصر امروز (دوشنبه) در فضایی معنوی و پرشور با رهبر معظم انقلاب دیدار كردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و سلام بر خاتم انبیاء محمد مصطفی كه نور تابناكش از آغازین لحظه خلقت تا ابد ، روشنی بخش راه بشر كه همه كائنات در سیر بسوی كمال است و امروز هم همه ما ریزه خوار خوان نعمت اوییم و آمده ایم تا از محضر سلاله پاكش توشه برگیریم و با نور ولایتش تجدید بیعت كنیم.

بالاخره انتظار به سر آمد بسیجیانی كه در هر سفر به این خطه مرد پرور عاشقانه سراغ یار خراسانی شان را می گرفتند و با زنجیری از حلقه های اشك دور چشمان راه را بر ما می بستند تا وعده ی دیدار مرادشان را بگیرند امروز به آرزویشان رسیدند.

راز همه پیروزیهای ما همین عشق است، عشق به خدا ، عشق به حقیقت، دلدادگی به عدالت به پاكی به علم به شجاعت و همه خوبیها و زیبایها كه همه و همه در عشق به ولایت متبلور است.

معمایی كه دشمن را در تحلیل پدیده اعجاب انگیز بسیج عاجز كرده همین عشق است ، عشقی كه جوش آن در خیابان های بجنورد و اسفراین و شیروان این روزها چشم جهان را خیره كرده است. اشتیاقی كه از جوانان ساده خراسان شمالی شیرمردانی چون محمد زاده و ... و شیر زنانی چون ... می سازد كیمیایی كه خاك را نه زر كه هر آنچه خواهی می كند اكسیری كه از بسیج اسطوره ای وصف ناشدنی ساخته است . اسطوره ای كه در هر میدانی حرف آخر را می زند .

در میدان جنگ جوان22-23 ساله دانشجو با تجربه بسیار محدود نظامی، در فرماندهی نیرو یی اندك، كه نام آنرا تیپ گذاشته است با كمترین ساز و برگ و هنوز چند ماهی از سازماندهی اش نگذشته لشكری آبدیده و رزم آزموده و تا بن دندان مسلح به مدرن ترین جنگ افزار كه فرمانده آن به اندازه كل عمر این دانشجو فقط تجربه ی فرماندهی نظامی دارد را درهم می كوبد و تمام ساز و برگ آنرا غنیمت می گیرد.
جوان دیگر با قایق كوچك كه برای ماهیگیری ساخته شده به مصاف ناو جنگی دشمن می رود و موفق بر می گردد.

در میدان نبرد امنیتی گسترده ترین و پرسابقه ترین شبكه های جاسوسی و پایگاه های ترور، خرابكاری و براندازی را چنان با شیوه های ساده و مردمی متلاشی می كند كه گویی چیره دست ترین كارآگاهان جهان را در اختیار دارد وقتی می فرمایید نگران تهاجم فرهنگی ام با جذاب ترین سرود ه ها و سرود ها و شیوا ترین نظم و نثر، با چاپ سالانه صدها عنوان كتاب كه پر مخاطب ترینند، با مستند های اثرگذار و فیلم های ماندگار، با هزاران یادواره شهید و جشنواره ی هنری، با ابداعات بزرگ فرهنگی مانند نمایشهای شبانه رزمی، با میلیون ها زائر راهیان نور و دهها و صدها ابتكار به این میدان پا می گذارد و زیركسترده ترین تهاجم و رابكاری فرهنگی و اخلاقی ماهواره ها و شبكه های دشمن زیر تهاجمی كه در تاریخ بشر تاكنون سابقه نداشته است فرهنگ اصیل انقلاب را حفظ و به نسل های آینده می رساند .

وقتی می فرمایید باید راه جهاد علمی را پیش بگیریم آنچنان عقب ماندگی های ناشی از غفلت نسلهای قبل و خیانت های شاهان را جبران می كند و با چنان سرعتی فاصله های علم و فناوری را با دنیا كم می كند كه عالم را متحیر می سازد.


برچسب ها :


سردار نقدی ,چهارشنبه 5 مهر 1391 دسته بندی : سیاسی ,

میر عزتی ‌گفت: ایران در اوج تحریم‌ها به پیشرفته‌ترین توانمندی نظامی دست یافته است که تمام ابرقدرت‌ها از حمله به ایران در هراس هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر نصرالله عزتی به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به بیان ناگفته‌هایی از آغاز جنگ هشت ساله عراق علیه ایران پرداخت.
وی با بیان اینکه در آغاز جنگ، ایران اسلامی در شرایط سخت و پیچیده‌ای به لحاظ نظامی به سر می‌برد، اظهار داشت: در ۳۱ شهریور و آغاز جنگ تحمیلی با توجه به اینکه هنوز جبهه‌ها از انسجام خوبی برخوردار نبودند دشمن تا نزدیکی اهواز نفوذ کرد.
عزتی گفت: ‌در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ ‌‌که به عنوان دانشجو در دانشگاه افسری امام علی (ع) در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم فارغ‌التحصیلی بودیم ‌‌صدای انفجاری بلند شد که متوجه شدیم فرودگاه مهرآباد مورد حمله هوایی دشمن قرار گرفته است‌.
وی ادامه داد: بلافاصله بعد از این اتفاق شهید نامجو که در آن زمان فرماندهی دانشگاه افسری را برعهده داشت دانشجویان را جمع و گفت که کشورمان مورد تهاجم دشمن قرار گرفته‌ و در حال حاضر این دانشگاه یکی از یگان‌های آماده‌ای است که می‌تواند ‌برای دفاع از سرزمین مقدسمان برود که بعد از اعلام آمادگی دانشجویان، ‌در روز سوم جنگ تمام دانشجویان سال دوم و سوم با ۱۷ فروند C۱۳۰ به خوزستان اعزام و در روز چهارم جنگ در خرمشهر مستقر شدند.
وی با بیان اینکه ‌تا آخرین روزهای ‌مقاومت در خرمشهر دانشجویان دانشگاه افسری درگیر نبرد با متجاوزین عراقی بودند، تاکید کرد: ‌یکی از دلایلی که خرمشهر دیرتر سقوط کرد وجود دانشجویان دانشگاه افسری به عنوان نیروهای متشکل، سازماندهی شده و آموزش دیده جوان بود که کمتر در تاریخ جنگ اسمی از حماسه دانشجویان برده شده و‌از آن صحبت شده است.

چهارشنبه 5 مهر 1391 دسته بندی : اخبار خاص ,

شعار الله اکبر نمایندگان مجلس در حمایت از اظهارات فرمانده کل سپاه در خانه ملت طنین انداز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از اظهارات ضدصهیونیستی و ضد آمریکایی سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه، شعار الله اکبر را در صحن علنی طنین انداز کردند.

بر اساس این گزارش، نمایندگان مجلس به هنگام دفاع حجت الاسلام رسایی از اظهارات اخیر سرلشگر جعفری از جای خود برخاسته و با شعار الله اکبر از اظهارات فرمانده کل سپاه تقدیر و اظهارات رسایی مبنی بر حمایت مجلس از سرلشگر جعفری را تأیید کردند.

 

رسایی در تذکر خود به اخطار قانون اساسی محمدرضا تابش، نماینده اصلاح‌طلب مجلس که از مواضع اخیر فرمانده سپاه انتقاد کرده و مدعی شده بود که خلاف منافع ملی است، اشاره و اعتراض خود را به این اخطار اعلام کرد.

چهارشنبه 5 مهر 1391 دسته بندی : فرهنگی , انقلاب و دفاع مقدس ,

به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بازدیدكنندگان نمایشگاه یاد یاران در قم با بیان اینكه دفاع مقدس حادثه ای بی نظیر در تاریخ انقلاب بود، ابراز كرد: این دوره هشت ساله در واقع درخشان ترین نقطه تاریخ ملت ایران محسوب می شود.

ایشان خاطرنشان كرد: ملت ایران در دوران جنگ توانست به تنهایی در مقابل همه قدرت های شیطانی ایستادگی كرده و از ارزش های انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) به خوبی دفاع كند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به توهین های اخیر به پیامبر اسلام(ص) گفت: اگر امت اسلام از درس های بزرگ دفاع مقدس عبرت می گرفت، امروز دشمنان به خود اجازه چنین كاری را نمی داد.

وی عنوان داشت: امروز وظیفه داریم كه فرهنگ غنی دفاع مقدس را مورد توجه قرار داده و تكلیف خود را از روی مطالعه آن بشناسیم.

سردار نقدی با بیان اینكه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با علم به شهادت پای در عرصه جنگ و جهاد می گذاشتند، اظهار كرد: این روحیه شهادت طلبی موجب می شد كه آنها در خاك عراق نیز عملیات های موفقیت آمیزی داشته باشند.

جانشین فرمانده كل سپاه در امر بسیج، دفاع مقدس را سراسر حماسه و فداكاری توصیف كرد و افزود: ایمان به خدا و توسل به اهل بیت (ع) عامل پایمردی رزمندگان در جبهه ها بود.

وی ادامه داد: گفته ها و ناگفته های بسیاری از دوران جنگ وجود دارد اما باید توجه داشته باشیم تا آنچه را بگوییم كه روشن گر راه آینده بوده و تكلیف را در شرایط كنونی مشخص كند.برچسب ها :


سردار نقدی ,

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات