» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 دسته بندی : اخبار بدنه ,

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در شانزدهمین جشنواره علمی دانش آموزان بسیجی ممتاز، مبتکر و مخترع که در اردوگاه شهید باهنر تهران با حضور دانش آموزان نخبه بسیجی سراسر کشور برگزار شد، گفت: شهدا رفتند تا حقیقت زنده بماند و امروز همین رسالت در جبهه ای متفاوت بر دوش دانش آموزان است.

نقدی با اشاره به سخن مقام معظم ولایت که فرمودند امروز در یک پیچ تاریخی هستیم، اظهار داشت: تفاوت جبهه امروز، همین پیچ تاریخی است یعنی جایی که مسیر و اندیشه بشریت به سمت دیگری بر می گردد.

وی لیبرال دموکراسی را آخرین ایده تمدن غربی دانست و بیان کرد: میدان دار صحنه مدیریت جامعه بشری تمدن غرب بوده و امروز این تمدن به طور محسوس افول و سقوط کرده و در حال فروپاشی کامل است و امروز می گوید در پایان تاریخ هستیم و هیچ راه دیگری نداریم.

نقدی نیاز بشریت به مسیر و اندیشه جدیدی غیر از تمدن غربی را یادآور شد و اظهار داشت: امروز الگوی تمدن اسلامی در حال مطرح شدن در جهان است که طبق این الگو، تعالی انسان در ابعاد مادی و معنوی وابسته به هم است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در طول این سالها دو تفکر تحجر و مادی گرایی، این فکر ناب الهی را منزوی نگه داشته اند، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی توانسته انسانهایی را تربیت کند که در ابعاد مادی و معنوی سرآمد هستند مانند دانش آموزان و دانشجویان بسیجی که فعالیت های حرفه ای در زمینه علم را در اوج معنویت پیگیری می کنند.

نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی جمع کثیری از استعدادهای که هر دو رکن معنوی و مادی را دارند تربیت کرده و در جلوی چشم عالمیان مجسم کرده است و این موارد تک مضراب و استثناء نبوده بلکه فراگیر و به صورت یک قاعده می‌باشند مانند دانشمندان هسته‌ای یا دانشمندان فضایی که از مومن ترین افراد جامعه خودشان هستند.


وی به ترس آمریکا از هدایت بشریت در پیچ تاریخی به سمت تمدن اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: بشریت در حال انتخاب تمدن اسلامی به جای تمدن فروپاشیده غربی است و جنگ امروز بین ما و امریکا با ایثارگری و مقاومت ها در این راه برای کنار زدن تمدن ظالمانه و راه گشایی برای تمدن اسلامی است.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، دانش آموزان بسیجی را در هدایت بشریت در پیچ تاریخی به سمت تمدن اسلامی نقش آفرین دانست و افزود: هرکسی با هر رنگ و نژادی از اندیشه و آرمان تمدن اسلامی تبعیت کند رستگار است و در این راه باید جانبازی و فداکاری دانش آموزان شهید را در عرصه مجاهدت علمی به میدان آورد.

وی با بیان فرمایش امام علی علیه السلام که فرمودند «علم، قدرت است و ... » تاکید کرد: فداکاری و ایستادگی رزمندگان در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی دشمن، امنیت و فضای آرامی را برای مجاهدت در کسب علم را ایجاد کرد.

وی شهادت، جانبازی و ایثارگری ده ها هزار دانش آموز و معلم شهید را یادآور شد و گفت: همان طور که ولی امر خواستند باید به دنبال شکستن مرزهای دانش بود و به برکت اسلام و ولایت و فداکاری شهدا امروز دانش آموزان بسیجی کارهایی را انجام می دهند که 30 سال پیش استادان دانشگاه جرأت انجام آن را نداشتند و فقط در کتاب ها می خواندند.

نقدی ترور دانشمندان و یا خریدن بعضی دانشمندان توسط دشمن را برای قوام نیافتن تمدن اسلامی، مذموم دانست و اظهار داشت: شرط نقش آفرینی در نشان دادن تمدن اسلامی، تقویت انسانیت و معنویت همراه با تعالی علمی می باشد چرا که علم بدون معنویت نتیجه اش بمب اتمی است.

وی به تفاوت وضعیت مصر و ایران در طول 30 سال گذشته اشاره و تصریح کرد: امروز 2 میلیون نفر از مردم مصر در مقبره ها و قبرستانها می خوابند، وضعیت امنیتی در مصر نامناسب است و در مصر حتی 10 درصد فناوری های موجود در ایران وجود ندارد که این نتیجه سازش با امریکا و حمایت از اسراییل است و در مقابل عظمت علمی، اقتصادی، سیاسی و ... ایران ثمره ایستادگی در مقابل امریکا می باشد و ملت ها این الگو را دیده و خواستار آن هستند.

وی در پایان سخنان خود سال های دوران دانش آموزی را بهترین زمان برای شکستن مرزهای دانش دانست و خاطرنشان کرد: تاریخ علم نشان می دهد این مرز شکنی و حرف های نو در سن 23 تا 30 سالگی است و دانش آموز بسیجی چون با خدا مرتبط است بیش از سایرین به علوم دست می یابد.

در این همایش از دانش آموزان برتر جشنواره تقدیر و همچنین حاضرین از نمایشگاه اختراعات و دستاوردهای دانش آموزان بسیجی بازدید کردند.

برچسب ها :


سردار نقدی ,


بیانات ,

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات