» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
یکشنبه 11 فروردین 1392 دسته بندی : اخبار بدنه , سیاسی ,

سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در آیین اختتامیه دهمین کنگره رهاورد سرزمین نور در محل یادمان شهدای شلمچه و در جمع حاضران این جشنواره اظهار کرد: سرزمین‌های نور علاوه بر جاذبه معنوی که دارد محکمه ظالمان و متجاوزان است چراکه خون مظلوم، قاتل را به مقتل می‌کشاند و ما دیده‌ایم که بارها و بارها اینطور شده است، اینجا مقتل قاتلان اصلی است.

* تکلیف را شهدا روشن می‌کنند

وی با بیان اینکه آمریکا تصور نکند با چند گفت‌وگوی دیپلماتیک می‌تواند تکلیف پرونده خود را با ملت ایران روشن کند، ادامه داد: تکلیف را این سرزمین و این شهدا روشن می‌کند؛ آمریکا با شعارهای پوشالی خود، قرآن را بر سر نیزه کرده است و گمان می‌کند ملت ایران، این شعارها را باور می‌کنند.

سردار نقدی، تعیین تکلیف پرونده آمریکا را توسط خون 220 هزار شهید و صدها هزار جانباز و همسران شهدا عنوان کرد و افزود: اساساً روی کار آمدن اوباما با وعده تغییر بود اما سوال این است که کدام تغییر را ملت‌های جهان در آمریکا احساس کردند؟ حمایت از حقوق بشر، حمایت از دیکتاتورها و روندی است که اوباما ادامه داده است.

وی با بیان اینکه رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا منافق‌گونه است، بیان کرد: اوباما در نامه‌هایی که به جمهوری اسلامی نوشته، وعده داده بود مسئله پرونده هسته‌ای ایران تمام می‌شود اما در زمانی که دولت ترکیه و برزیل برای حل مسئله به میان آمدند، به گونه‌ای دیگر عمل کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، اوباما را منافق‌ترین رییس جمهور تاریخ آمریکا دانست و ادامه داد: در این مدت جز خیانت از اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا چیزی مشاهده نشده است همانطور که برای نوروز به زبان فارسی پیام داد و به زبان عبری عمل کرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: حماسه سیاسی که ولی امر مسلمین از ما می‌خواهند این است که چهره مزدور را به دنیا معرفی کنیم و بزرگترین حماسه سیاسی این خواهد بود که پرده از چهره جهانخواران برکشیم و آمریکا را همانطور که هست نشان دهیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز افتخار داریم که حماسه دیگری را از کنار قدمگاه و مشهد شهدا آغاز کنیم و این سرنوشت محتوم استکبار است چراکه این خونها همانطور که افراد زیادی را بیدار کرده است، ظالمان را رسوا خواهد کرد.


جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با بیان اینکه استکبار عرصه مقابله با ایران را به ورزش و هنر کشانده است، گفت: جایزه اسکار را که ادعا           می‌کردند، هنری محض است با رویکرد کاملاً سیاسی به فیلمی بی‌مایه و غیر هنری اعطا می‌کنند تا همگان بفهمند که اسکار، سیاسی محض و زیر نظر کاخ سفید است.

وی با اشاره به اعطای جایزه اسکار از سوی میشل اوباما به کارگردان فیلم ضدایرانی آرگو اظهار داشت: ما استقبال می‌کنیم که این حقایق برای ملت ایران روشن بشود چون اگر میلیاردها خرج می‌کردیم که حقیقت اسکار را به جهانیان معرفی کنیم نمی‌توانستیم اما این اقدام توسط همسر اوباما حقایق جایزه اسکار را به جهانیان نشان داد.

وی، طراحی این اقدام را از سوی هنرمندان زخم خورده آمریکا دانسته و تصریح کرد: برخی از هنرمندان دردمند آمریکا طراحی کردند که اعلام کنند جایزه اسکار تابع جریان زور و سلطه است.

سردار نقدی با بیان اینکه جایزه اسکار بهترین جایزه هنری بوده که بسیاری را شیفته خود کرده و قصد دارند آن را تصاحب کنند، افزود: خدا دست امریکا را رو کرد و یک فیلم بی‌مایه، بی‌محتوا و ‌بی‌هنر را که برای جایزه اسکار انتخاب کرده بودند، آنها را به رسوایی کشاند.

وی با بیان اینکه اهدای جایزه «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار است، گفت: اهدای جایزه اسکار توسط میشل اوباما همسر رئیس جمهور امریکا هدیه بزرگی در راستای آگاهی بخشی به مردم جهان بوده است.

*شلمچه، قدمگاه عشاقی ا‌ست که ابراهیم‌وار برای شکستن بت‌های زمان در آتش سوختند

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حرکت فرهنگی کاروان‌های راهیان نور اظهار کرد: زائرانی که در منطقه شلمچه حضور یافته‌اند می‌توانستند این ایام را در اماکن  خوش آب و هوای و در طبیعتی بکر سپری کنند، اما این مسافران در این منطقه عملیاتی حضور یافته و شلمچه را برای نوروز سال 92 انتخاب کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: اگر قدمگاه ابراهیم شایستگی سجده‌گاه انبیا را پیدا کرد اینجا قدمگاه عشاقی‌ست که ابراهیم‌وار برای شکستن بت‌های زمان در آتش سوختند.

وی اضافه کرد: این سرزمین قربانگاه اسماعیل‌هایی‌ست که جان بر کف، خون‌شان ریخته و با عشق به حقیقت، فطرت‌شان به جلوه‌گاه شهادت رهنمون شد.

*تداوم حرکت‌های راهیان نور در حقیقت‌جویی انسان‌ها ریشه دارد

سردار نقدی خاطرنشان کرد: این زیارتگاه هر ساله شاهد تعداد زیادی از زائران است و هر ساله شاهد جوشش بیشتر مردم در این منطقه هستیم؛ این تداوم حرکت‌های راهیان نور منشأ در حقیقت‌جویی انسان‌ها دارد.

وی با اشاره به جشنواره رهاورد سرزمین نور بیان کرد: در این کنگره آثاری در قالب شعر، متن ادبی، نمایش، فیلم، داستان و خاطره نوشته، تهیه و ارسال شده است که در راستای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس بسیار ارزشمند هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این سرزمین (شلمچه) محکمه ظالمان و متجاوزان است و خون مظلوم همیشه قاتل را سر صحنه جرم می‌کشاند.

سردار نقدی تصریح کرد: امریکا در راستای دشمنی با ایران، ملت و کشورمان را شدیدا در محاصره اقتصادی قرار داده و تحریم‌هایی در زمینه‌های نفت، طلا و ارز گواهی بر این ادعاست.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه کشور ما تنها دو یا سه شبکه ماهواره‌ای را برای اعلام صدا به جهانیان ندارد اما امریکا با قطعی این شبکه‌ها نیز قصد مختل کردن و قطع کردن ارتباط کامل ایران با جهان را دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حماسه سیاسی که امسال رهبری از آن صحبت به میان آورده‌اند به معنای پرده‌برداری از چهره مزورانه امریکا به جهان است و البته اهدای جایزه «باروت خیس» نخستین اقدام در این خصوص است.

برچسب ها :


سردار نقدی ,


بیانات ,

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات