» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
شنبه 30 دی 1391 دسته بندی : سیاسی , اخبار بدنه ,

وحدت امروز ضامن پیشرفت آینده کشور است دستیار و مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا، تفرقه میان مردم را از راههای نفوذ دشمن دانست و گفت: وحدت امروز ضامن پیشرفت آینده کشور است.
به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا که در اجتماع خواهران بسیجی سخن می گفت با اشاره به رسالت انتقال معارف دفاع مقدس، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس حقیقتی ناب و عبرت آموز است و درصورتی که نتوانیم معارف و آموزه های آن را در میان نسل جوان تثبیت و تبیین کنیم، به شهدا بدهکار خواهیم ماند.
وی افزود: انتقال معارف، پیام ها و حقیقت باشکوه و ارزشمند دفاع مقدس، رسالتی است که صبر، استقامت، انگیزه و مجاهدت راویان آن را می طلبد و عمق اهمیت و حساسیت این مسئولیت خطیر، اگر بیشتر از رزمندگان، ایثارگران و شهیدان آن دوران طلایی نباشد، قطعا کمتر نخواهد بود.
سرلشکر صفوی گفت: کشورهای قدرت طلب با دستمایه قراردادن شخصیت های تخیلی و غیرواقعی، و دروغ پردازی های سینمایی و داستانی، ستون های خمیده تاریخ نکبت بار تجاوز، استعمار و غارت های تاریخی خود را بر مبنای آنها بنا می کنند اما ملت ایران از این ظرفیت عظیم تاریخی به عنوان یک حقیقت انکارناپذیر برخوردار است و غفلت از این ظرفیت بزرگ، خسارت های جبران ناپذیری را بر پیکر فرهنگ، باورها و عقاید نسل های امروز و فردای کشور وارد می آورد.

وی ادامه داد: تلاش و قاطعیت در انتقال آموزه های دفاع مقدس، تعهد ما به تاریخ و وظیفه ما در برابر آیندگان است و در صورتی که به هربهانه ای از این رسالت خطیر شانه خالی کنیم، به تاریخ بدهکار و به نسل های آینده کشور ستم کرده ایم.
دستیار و مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا درادامه به تبیین وظائف خواهران بسیجی پرداخت و گفت: مجاهدت، تلاش و ممارست خواهران بسیجی در انتقال پیام ها و معارف واقعی دفاع مقدس، حلقه پیوند و اتصال راه و مسیر نورانی شهدا با حرکت بزرگ راهیان نور و بسیج است.
وی اضافه کرد: رمز صلابت و اقتدار بی کران و پردامنه بسیج، ایمان، باور و اعتقاد راسخ بسیجیان و پیوند ناگسستنی آنها با ولایت فقیه و خدمتگزاری به مردم است و بسیجی باید با علم، معرفت،هدف و انگیزه وارد بسیج بشود و در طول زمان علاوه بر اینکه نقش خود را در پیکره شکوهمند بسیج ایفا کند، باید در صدد تحکیم مبانی اعتقادی و معنوی خود و اطرافیان خود باشد و ما باید به نقطه ای برسیم که تمامی بسیجیان در میان اطرافیان، بستگان و نزدیکان خودشان، افرادی عامل، تأثیرگذار، مردمیار و مردمدار باشند و مایه سلامت، بصیرت و امنیت خانوادگی و فامیلی و به طور کلی هسته تأثیرگذار در مقیاس استانی و ملی باشند.
سرلشکر صفوی در ادامه گفت: زنان در ایران اسلامی به برکت نظام و رهبری، به الگو و سرمایه ای قابل اتکا، ملموس و اعتمادبخش برای زنان جهان اسلام تبدیل شده اند. اگر ما بسیج را یک خانواده بزرگ ملی بدانیم، خواهران نقش حساس و سرنوشت سازی را در فرهنگ سازی و کادرسازی خانواده بزرگ بسیج برعهده دارند و خواهران بسیجی در فرهنگ سازی هسته های اولیه وکوچک اجتماعی، نقش کلیدی دارند و باید با شناخت و درک صحیح نسبت به وضعیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حاضر، نقش آفرین و تحول زا باشند. مشاور عالی مقام معظم رهبری در ادامه افزود: از نظر من یکی از تمهیداتی که نتایج و آثارش در بطن بسیج قابل مشاهده خواهد بود، استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های گسترده خواهران در امر مدیریت، هدایت و حرکت بسیج است؛ زیرا هریک از خواهران و زنان بسیجی به سبب جایگاه مادری و همسری که در نظام خانواده و اجتماع دارند، می توانند به عنوان عقبه های تأثیرگذار تفکر بسیج به کارگرفته شوند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط امروز کشور و لزوم همگرائی حول محور اسلام و ولایت فقیه تصریح کرد: از راههای نفوذ دشمن، ایجاد تفرقه بین مردم است، امروز دشمن از ابزار اختلاف برای ایجاد تفرقه استفاده می کندو و راه حل آن است که زیر چتر اسلام، و همگرایی حول محور ولایت فقیه وحدت داشته باشیم و باید دانست که وحدت امروز ضامن پیشرفت آینده کشور است.
برچسب ها :


بسیج ,


سردار صفوی ,


سردار ,

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic