» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
چهارشنبه 20 دی 1391 دسته بندی : اخبار بدنه ,

سرهنگ سیف با اشاره به برگزاری رزمایش های الی بیت المقدس گفت: پیام ما به دشمنان این است آنچه كه الان در ظاهر در این رزمایش ها می بینند كمتر از ۱۰ درصد است و نود درصد آن را مجبور هستیم فعلا در خفا نگه داریم.

سرهنگ نصرت الله سیف معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین به برگزاری 21 رزمایش الی بیت المقدس گردان های بسیج در سراسر كشور اشاره كرد و اظهار داشت: هدف از برگزاری این رزمایش ها ارتقای آمادگی و انسجام گردان های عاشورا و الزهرا(س) به ویژه گردا ن های واكنش سریع بیت المقدس متناسب با ساختار و رویكردهای جدیدی بود كه برای سازمان بسیج طراحی شد.

وی با تاكید بر اینكه ما كاملا به این هدف رسیده ایم، تصریح كرد: با انجام این رزمایش ها هم به انسجام سازمانی گردان ها بر اساس ساختار و رویكرد جدید رسیدیم و هم آموزش های یگانی و بازآموزی یگان ها در زمینه های دفاعی، امنیتی و امدادی را انجام دادیم و هم در تمرین فراخوانی یگانی و فعالیت های جمعی به هدف خود دست یافتیم.

معاون عملیات بسیج افزود: در سال 91 با این رزمایش ها فعالیت های جمعی را هم تمرین كردیم و هر استان به صورت خود اتكا در راستای جابجایی یگان ها برای ایجاد تمركز یگان ها در یك نقطه و در یك زمان و انجام آموزش ها، بازآموزی و تمرین و بلافاصله فرستادن این یگان ها به ماموریت ها در سطح كل استان انجام شد.


سیف با تاكید بر این كه ما همزمان در یك تاریخ كل گردان ها را در سراسر استان فراخوانی داده و در یك قرارگاه جمع می شدند، گفت: گردان ها برای سناریوهای فرضی از پیش طراحی شده توجیه شده و آموزش های لازم را دیده و تجهیز می شدند و بلافاصله همه اینها به ماموریت های خاص خود در سراسر استان اعزام می شدند؛ ما در این تمرین به موفقیت صددرصد رسیدیم.

وی در پاسخ به این سؤال كه برنامه های آینده شما چیست؟ اظهار داشت: كلیه گردان های بسیج از پایگاه مقاومت تا گردان عاشورا تا الزهرا و گردان های بیت المقدس، همه این گردان ها تا رسیدن به ارتش بیست میلیونی سازمان دهی شوند.

معاون عملیات بسیج گفت: برای همه اینها ما هم باید آموزش های خاص و ویژه هر ماموریت و برای بالابردن قدرت نرم، نیمه سخت و سخت بسیج توسط این گردان ها ادامه دارد، برای مقابله با تهدیدات نرم، نیمه سخت و سخت دشمنان نظام این گردان ها آموزش می بینند و تمرین می كنند تا زمانی كه ان شاالله به یقین برسیم كه هیچ تهدیدی مورد توجه نظام جمهوری اسلامی نیست و این رزمایش ها را با قدرت دنبال خواهیم كرد چراكه نقطه امیدی برای دوستان و ایجاد رعب و وحشت برای دشمنان باشد.

سیف همچنین درباره نام گذاری این رزمایش ها با نام الی بیت المقدس اظهارداشت: امام (ره) فرمودند «جنگ تمام شده ولی دفاع همچنان باقی است»؛ در قضیه نام گذاری گردان های بیت المقدس شروع و آغاز رزمایش ها مصادف با سالروز عملیات بیت المقدس بود كه این یك روز تاریخی برای جمهوری اسلامی است.

وی درباره انجام رزمایش ها در 12 استان باقی مانده نیز افزود: ما مانند 21 رزمایشی كه در طول سال برگزار كردیم برابر همان طرح هایی كه در 12 استان تهیه و تصویب شده است به صورت متمركز استانی انجام خواهد داد كه هدف دفاع از كوی و برزن در هر استان برای مقابله با حوادث غیرمترقبه رزمایش ها طراحی و اجرا می شود.

معاون عملیات بسیج همچنین به نقش خواهران در رزمایش های الی بیت المقدس اشاره كرد و گفت: نصف جمعیت كشور ما را بانوان تشكیل می دهند؛ دفاع هم برای آقایان است هم برای خانم ها و در دفاع تفاوتی بین زن و مرد نیست و دفاع از نظام جمهوری اسلامی بر همه واجب است.

سیف بر همین اساس به تجربه 8 سال دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: خانم ها نقش بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و این تجربه خوبی بود كه ما گردان هایی خاص خواهران با نام مبارك الزهرا(س) داشته باشیم؛ خواهران مثل برادران در تمام اقشار گردان های بسیج خواهران با تشكیل پایگاه های مقاومت قالب گردانی پیدا كرده و مورد استقبال خوب قرار گرفت و منسجم تر از گردان های برادران بود؛ یعنی در تمام بازرسی ها از گردان های الزهرا(س) در سراسر كشور به صورت صددرصد هم از لحاظ سازماندهی، آموزش و هم اجرای تمرینات تاكتیكی و اجرای رزمایش به صورت صددرصد پای كار بودند.

معاون عملیات بسیج با تاكید بر اینكه رزمایش بعدی ما در استان هرمزگان 5 و 6 بهمن ماه صورت می گیرد، گفت: همچنین 12و13 بهمن ماه نیز در استان كرمان رزمایش را خواهیم داشت و در اسفند ماه نیز 6 رزمایش صورت خواهد گرفت.

سیف درباره پیام رزمایش های الی بیت المقدس نیز گفت: پیام همه رزمایش های ما به دوستان این است نظام جمهوری اسلامی با حضور بسیج ده ها میلیونی در قالب سازمان رزم منسجم، آموزش دیده و مجهز و پا به كار و با توانی صدبرابر دوران دفاع مقدس می خواهد به همه مردم كشورمان و دنیا برساند، روح مقاومت در ملت ایران همچنان زنده و محكم است و این ملت برای دفاع از ولایت و فرماندهی معظم كل قوا گوش به فرمان و پا به ركاب آماده هستند.

سرهنگ سیف تصریح كرد: پیام دوم هم به دشمنان این است آنچه كه الان در ظاهر در این رزمایش ها می بینند كمتر از 10 درصد است و نود درصد آن را مجبور هستیم فعلا در خفا نگه داریم و اگر روزی برسد كه آن نود درصد را صلاح بدانیم به نمایش بگذاریم آنجاست كه دشمن می فهمد جمهوری اسلامی دارای چه توان و ملت ایران دارای چه انگیزه ای برای دفاع از ولایت، انقلاب و همچنین آماده دفاع از مسلمانان جهان و مستضعفان در برابر مستكبران است.

برچسب ها :


بسیج ,

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic