» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
یکشنبه 3 شهریور 1392 دسته بندی : سیاسی , اخبار بدنه ,

روز گذشته، خلیج فارس و تنگه هرمز میزبان فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد كه به بازدید از آن منطقه و دیدار با رزمندگان نیروی دریایی سپاه رفته بود. سردار جعفری در این بازدید درباره تحولات منطقه، لزوم ارتقای سطح آمادگی دفاعی، رصد تحركات تهدیدآمیز، حق دفاع در برابر تهدیدات، دامنه مسئولیت‌های سپاه و... صحبت كرد.

سپاه نیوز گزارش داد كه سردار سرلشكر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز و در جمع رزمندگان ستاد نیروی دریایی سپاه گفت: روند تحولات منطقه‌ای و جهانی ضرورت هوشمندی و ارتقای سطح آمادگی دفاعی را دو صد چندان كرده است.

سرلشكر جعفری خاطر نشان كرد: در حوادث خونین منطقه نقش رژیم صهیونیستی روز به روز نمایان‌تر می‌شود، ولی نتیجه نهایی این حوادث قطعاً به نفع این رژیم نخواهد بود. تحولات منطقه در هیبت تهدید خود را نمایان كرده است و در برابر آن آگاهی، هوشمندی و هوشیاری لازم است.

وی گفت: سپاه به عنوان مجموعه‌ای كه بخش قابل توجهی از رسالت دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را بر عهده دارد، قطعاً تحركات تهدیدآمیز را با چشمان تیزبین‌تری رصد و دنبال خواهد كرد.

فرمانده كل سپاه تصریح كرد: رفتار ما تابعی از مواضع و اقدامات دشمن است و تاكنون متعرض هیچ كشوری نشده‌ایم، اما اگر تحركات دشمن مستقیم یا غیرمستقیم حالت تهدید به خود بگیرد دفاع را حق مسلم خود می‌دانیم.وی در ادامه اظهار داشت: اینكه دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی جرئت ورود به جنگ دیگری در جبهه نظامی با ما ندارند، دلیلش آمادگی و ارتقای توانمندی‌های ما برای مقابله با این نوع تهدیدات بوده است. ما به وضوح نشانه‌هایی را می‌بینیم كه دشمن پس از چند دهه كه از عمر پر خیر و بركت انقلاب اسلامی می‌گذرد هنوز به این درك نرسیده است كه با ملت ایران با زبان زور و تهدید نمی‌توان سخن گفت.

سردار جعفری با اشاره به دسیسه‌های پیچیده دشمن برای ترسیم چهره‌ای نامناسب از اسلام گفت: اسلام به رغم تلاش دشمنان درحال گسترش است و به لطف خدا خواست‌های مورد نظر دشمن علیه اسلام به بار نخواهد نشست.

وی افزود: ما در مسیر اسلامی شدن به پیش می‌رویم و انقلاب اسلامی بر بستر نظام اسلامی به حركت خود ادامه می‌دهد. الگو شدن این انقلاب و استقرار عدالت و ایجاد مردم سالاری دینی نتیجه قطعی ایستادگی‌ها خواهد بود.

سرلشكر جعفری خطاب به رزمندگان نیروی دریایی سپاه گفت: شما در هر عرصه‌ای كه برای ارتقای آمادگی دفاعی و مقابله با تهدیدات دشمن تلاش می‌كنید، اجر و پاداش دوران جهاد را دارید. به روز نگه داشتن میزان توانمندی و آمادگی، چشم طمع دشمنان را نسبت به این انقلاب، آرمان شهدا و مسیری كه در پیش گرفته‌ایم كور خواهد كرد.

فرمانده كل سپاه با اشاره به عرصه‌های مأموریت سپاه و نیز تنوع تهدیدات فرا روی انقلاب اسلامی ملت تأكید كرد: وظیفه پاسداری منحصر به حوزه تهدیدات نظامی نیست، چراكه خطراتی كه انقلاب را تهدید می‌كند در تهدیدات نظامی خلاصه نمی‌شود. پاسداران در هر جایگاهی كه قرار دارند، علاوه بر انجام وظایف تخصصی و سازمانی، وظایف و تكالیفی عمومی نیز در ابعاد گوناگون فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بر عهده دارند.

سردار جعفری گفت: ظرفیت عظیم سپاه، راه رشد، توسعه و تعالی خود را به خوبی پیدا كرده است و این ظرفیت در خدمت آرمان‌های انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ایران خواهد ماند. افتخار سپاه این است كه از بدو شكل‌گیری تاكنون همه ظرفیت و توان خود را در اختیار رشد و پیشرفت انقلاب و حراست و صیانت از آن قرار داده است.

وی اظهار داشت: سپاه به عنوان مولود انقلاب و یكی از مهمترین دستاوردهای آن، در پرتو حضور فعال و مجاهدت شایسته‌ترین فرزندان این ملت، به سدی محكم و آهنین در برابر دسیسه‌های رنگارنگ دشمنان و بدخواهان تبدیل شده است. ظرفیتی كه ‌ سپاه با این همت و تلاش، در ابعاد گوناگون فراهم آورده است، در هر شرایطی كه اقتضا كند، در خط مقدم پیشرفت و دفاع از نظام، انقلاب و آرمان‌های آن قرار داشته و این روندی است كه سپاه با ایثار و مجاهدت و شهادت بهترین اعضای خود، در صحنه عمل نشان داده است.
فرمانده كل سپاه با اشاره به عناصر قدرت و اقتدار به مولفه ایمان و معنویت اشاره كرد و گفت: بندگی خدا و معنویت هدفی است كه شرط لازم برای پاسداری است و برای ما به عنوان یك اصل مورد توجه بوده و خواهد بود. وی تصریح كرد: ما رسالت پاسداری از انقلاب را یاری دین خدا می‌دانیم و تا پای جان بر این مسیر ایستاده‌ایم و آن را با هیچ چیز دنیایی معامله نخواهیم كرد.
 
 
سپاه برای برخورد با هر نوع تهدیدی آماده است

فرمانده نیروی زمینی سپاه ‌ اعلام كرد: ‌ با اشراف كامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه كشورمان را به شدت پاسخ می‌‌دهیم.

سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش، بصیرت‌افزایی و افزایش آمادگی معنوی فرماندهان و مسئولان نیرو در راستای تقویت آمادگی نظامی است. نیروی زمینی سپاه به همراه سایر یگان‌های نیروهای مسلح همواره آمادگی خود را حفظ كرده است و امروز نیروی زمینی سپاه از توانایی و آمادگی رزمی بالا برخوردار است و روحیه كاركنان در سطح عالی قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه آمادگی سپاه را برای پاسخگویی به تهدیدات، كامل ارزیابی كرد و گفت: اگر تهدیدی باشد نیروهای مسلح مقتدر كشور پاسخگو خواهند بود و نیروی زمینی سپاه برای مقابله با هر تهدیدی از آمادگی بسیار كامل برخوردار است.

عراقی تأكید كرد: دشمنان ما هر كدام در باتلاقی از مشكلات گیر كرده‌اند و ما با اشراف كامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه كشورمان را به شدت پاسخ می‌دهیم.
برچسب ها :


مسئولین سپاه و بسیج ,
دنبالک ها : vigheh ,

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic