» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
چهارشنبه 16 مرداد 1392 دسته بندی : سیاسی , اقتصادی ,

سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی در آیین افتتاحیه سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در سخنانی اظهار داشت: افتتاح این سازمانها گام های بلندی است که در مسیر فعالیت و توسعه بنیاد حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس برداشته شد.

وی با اشاره به منویات اخیر رهبر معظم انقلاب در تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی خاطر نشان کرد: معظم له استراتژی اندیشیدن و استحکام بخشیدن ساختارهای درونی قدرت جمهوری اسلامی و تولید شده از اسلام ناب و فرهنگ انقلاب بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را برای تمام مسئولین و آحاد ملت ایران اسلامی تبیین کردند.

سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر لزوم خود کفایی در عرصه تولیدات فرهنگی کشور گفت: استراتژی مورد اشاره رهبر معظم انقلاب برای همه مسئولین نظام اسلامی و آحاد ملت و به خصوص هنرمندان که تپش قلب مردم را در جامعه موزون می کند و نشاط را در جامعه پرورش می دهد یک استراتژی بزرگ و راهبردی است و همه باید این استراتژی بزرگ را سربرگ نامه هایشان قرار دهند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره با انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور بیان کرد: امروز رییس جمهوری پا به عرصه خدمت نهاده است که ما او را به عنوان یک عالم پرورش یافته به دست شهیدان مطهری و بهشتی شناخته ایم و او عاشق امام و مرید رهبری است.

وی با اشاره به نشست خبری روز گذشته رئیس جمهور تصریح کرد: آقای روحانی با حکمت، سیاست و صبر و با تجربه ای عمیق پیش می رود و انتخاب ایشان موجب امیدواری مسئولان و ملت ماست.

سرلشکر فیروزآبادی با اشاره به روند بررسی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس خاطر نشان کرد: مجلس جایگاهی مستقل و مرکز ثقل و تعادل نظام اسلامی است و نمایندگان مجلس در این لحظات حساس باید رسالت سنگین سید حسن مدرس را برای دولت حسن روحانی را بهره گیرند.

وی با بیان اینکه امروز نیازمند حضور دولتمردان بسیجی گونه مانند چمران، همت، حسین خرازی در امور اجرائی کشور هستیم، افزود: در برابر تهاجم استکبار جهانی که با تهدید، تنش و با سلاح تحریم با ملت بزرگ ایران اسلامی در حال جنگ است، باید دولتی در صحنه اجرائی کشور حضور پیدا کند که در مسیر بهره گیری از منویات رهبری و توجه به نگاه ملی و تکیه به ملت شریف ایران اسلامی گام بردارد.


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم کمک به دولت جدید اظهار داشت: نیروهای مسلح ایران اسلامی تمام قد و به پهنای سینه دریادلان جبهه های نبرد در خدمت دولت است.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به نیروهای مسلح پس از پایان جنگ تحمیلی برای کمک به دولت ها در آبادانی کشور تصریح کرد: تمام خدمات نیروهای مسلح در این راستا باید از طریق دولت هدایت شود.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه نیروهای مسلح برای درآمدزائی و تولید اقتصادی و مقابله با فعالیت شرکت ها و پیمانکاران داخلی به صحنه نیامده است، گفت: نیروهای مسلح کشور تمام امکانات در اختیار خود را که بسیار قدرتمند است به دولت عرضه می کند تا در پروژه هایی که پیمانکاران داخلی حضور ندارند، کارهای بر زمین مانده را به سرعت انجام دهند.

وی افزود: هرگاه که دولت نیازی به ارائه این خدمات از سوی نیروهای مسلح نداشته باشد این امکانات در پیشبرد اهداف درونی نیروهای مسلح بکار گرفته خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به آیات قرآنی در خصوص صبر و تقوا اظهار داشت: حرف ما با ملت شریف ایران اسلامی در ایستادگی و صبر بر اساس موازین ایمانی در برابر دشمنان انقلاب اسلامی برای پیشرفت و توسعه کشور است.

سرلشکر حسن فیروزآبادی همچنین در حاشیه این مراسم با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینکه برخی از حضور ژنرال ها در عرصه اقتصادی سخن می‌گویند، با بیان این که اولا هیچ ژنرالی در اقتصاد حضور ندارد، گفت: البته این واقعیت دارد که نیروهای مسلح در اقتصاد به دولت کمک می کنند که این هم با تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و دعوت ایشان پس از جنگ ضرورتی انکارناپذیر بود که صورت گرفته است پس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اقتصاد به عنوان بازو و کمک دولت فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه پس از جنگ اقتصاد کشور دچار بحران بود و برای سازندگی از نیروهای مسلح دعوت به همکاری شد، افزود: نیروهای مسلح تمامی امکانات خود را که در دوران دفاع مقدس استفاده کرده بود به میدان سازندگی آورد و از آنها برای توسعه و آبادانی کشور استفاده کرد. بنابر این نیروهای مسلح هیچ طرح اقتصادی را در کشور بدون دعوت و شرکت در مزایده آغاز نکرده اند و تنها در پروژه های اقتصادی که داوطلبی نبوده، وارد شدند و پروژه های عمرانی هم که مورد توجه شرکت های اقتصادی نیست را هم در دست می گیرند.

سردار فیروزآبادی با بیان این که رییس ستاد کل نیروهای مسلح با یاد آوری این نکته که با کمک نیروهای مسلح سدسازی و کارخانه های خوابیده پس از جنگ مجدد احیاء شدند، بیان داشت: امروز ما مهاجم برای گرفتن کارنیستیم بلکه با تمام توان ایستادیم که اگر دولت نیاز داشت و یا کسی در مزایده ای شرکت نکرد، نیروهای مسلح آماده اند آن را انجام دهند مانند پروژه هایی که در مناطق محروم یا مرزی انجام می شود.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات