» کنترل قیمت‌ها؛ از وعده تا عمل/‌ بازار کالاهای اساسی رها شده است؟ ( شنبه 20 مهر 1392 )
» تحریم‌های ضدایرانی اقتصاد شکننده جهان را به چالش کشیده است ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شلیک موشک‌های چند تُنی از غزه به تل‌آویو ( شنبه 20 مهر 1392 )
» یك میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف كردیم ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» ارتش سوریه در آستانه فتح كامل حلب ( پنجشنبه 18 مهر 1392 )
» پیشرفت علمی درون‌زا زمینه‌ساز اعتبار و ابهت ملت/ نباید حرکت پرشتاب علمی کشور از دور بیفتد ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» درخواست قانونگذاران آمریکایی و آیپک از اوباما برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» طراحان پروژه حذف شعار «مرگ بر آمریکا» به دنبال چه هستند؟ ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» شعار «مرگ بر آمریکا» حذف‌شدنی نیست/ طرح «نظرسنجی» خیانت به کشور است ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» تجدید‌نظرطلبان مطالبات اقتصادی را به كوچه سیاست می‌برند ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» واکنش جالب امیر جعفری به سخنان نتانیاهو : برو بشین نقاشیتو بكش! ( چهارشنبه 17 مهر 1392 )
» «لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» اظهارات نتانیاهو؛ سوژه جدید خنده ایرانی‌ها! +عکس ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» وزارت اطلاعات در حال پیگیری اقدامات مجرمانه ۴ خرابکار اتمی است ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» گویا رفسنجانی خودش را صاحب دولت‌ می‌داند/ رئیس‌جمهور ورود کند ( دوشنبه 15 مهر 1392 )
» سردار نقدی : شناخت جنایات آمریکا درس بزرگ راهیان نور ( شنبه 13 مهر 1392 )
» رابطه بین بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن و نفوذ صهیونیست‌ها در کاخ سفید ( شنبه 13 مهر 1392 )
» ظریف: اظهارات اوباما توهین به مردم ایران بود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم/ از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم/ برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود ( شنبه 13 مهر 1392 )
» سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور شد ( شنبه 13 مهر 1392 )
» شکست طرح حمله به سوریه تازه‌ترین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» ابطال تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و 17 شرکت دیگر ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» خلع سلاح شیمیایی سوریه یا انداختن سایه جنگ بر سر ایران ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» پاسخ سرلشکر جعفری به مطالبه رئیس‌جمهور / سپاه آمادگی انجام هر اقدامی را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» شایعات علیه سپاه را قبول ندارم / باید پروژه‌های ملی را بر عهده بگیرید/ سپاه رقیب بخش خصوصی نیست ( دوشنبه 25 شهریور 1392 )
» رهبر القاعده حمله به آمریکا را خواستار شد ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» روحانی: ابتکار روسیه و پاسخ سوریه به آن منطقه را از یک جنگ دیگر دور می‌کند ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» تهیه‌كننده فیلم ضد ایرانی در یك قدمی مدیریت ارشاد! ( جمعه 22 شهریور 1392 )
» مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خطوط قرمز باشد/حمایتم از دولت‌ها به معنای قبول داشتن همه کارکردها نیست ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
» حمله به سوریه برای امریكا و اسرائیل گران تمام می‌شود ( پنجشنبه 14 شهریور 1392 )
شنبه 15 تیر 1392 دسته بندی : سیاسی , اخبار بین الملل ,

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست هفتگی اندیشه ولایت گفت: آنچه امروز در مصر می‌گذرد مایه عبرت همه کسانی است که به تعامل با آمریکا خوشبین هستند؛ ببینیم در مصر چه شد که برای اولین بار یک دولت با خون های زیاد و خون دل های فراوان و آرای مردم، روی کار آمد ولی خیلی زود و حتی قبل از فرا رسیدن سالگرد حاکمیت خود، بدون اینکه دفاع جدی از سوی هوادارانش صورت گیرد، با کودتای نظامی ساده سرنگون شد.

وی به دلایل فراوان این حادثه اشاره و تصریح کرد: مهمترین دلیل آن خارج شدن مردم از صحنه حمایت از دولت و عدم آمادگی مردم برای فداکاری در راه حفظ این دولت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه بیان کرد: برای عبرت گرفتن از این حادثه باید دید چرا مردم، دولت منتخب خود را آنطور که باید حمایت نکردند و او را در مقابل کودتا تنها گذاشتند؟

نقدی تلاش عده ای را برای نسبت دادن این حادثه به کمبود گاز و نان و مشکلات معیشتی مردم یادآور شده و افزود: حقیقت، چیز دیگری است، جوانان پرشوری که جلوی تانک های رژیم مبارک سینه سپر کردند و مرسی را روی کار آوردند برای آرمانشان ارزش خیلی بیشتری قائل هستند که بخواهند با کمبود نان و گاز از میدان بیرون بروند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطرنشان کرد: واقعیت این است که آمریکای مکار با حیله و نیرنگ و وعده های حمایت و بهبود شرایط، مرسی را از جهت گیری های انقلابی بر حذر داشت و او را به ورطه سازش کشاند.ن کنند.


وی وعده های آمریکا به مصر را برشمرده و ادامه داد: وعده های آمریکا مبنی بر استمرار کمک های مالی دو و نیم میلیارد دلاری به مصر، تقویت جایگاه مصر در عرصه بین المللی، حمایت از دولت در مقابل کودتای نظامیان، کمک های مالی چند میلیارد دلاری قطر و عربستان و ... به اندازه کافی وسوسه انگیز بود که بتواند مرسی را به سازش با اسرائیل، دوری از ایران و مقابله با مقاومت در سوریه وا دارد، رفتاری که روز به روز مردم انقلابی بویژه جوانان پرشور را نسبت به دولت مرسی دلسردتر و ناامیدتر کرد.

وی اقدامات انقلابی مردم مصر و واکنش های دولت مرسی را یادآور شده و اظهار داشت: مردم هر هفته لوله گاز مصر را به اسرائیل منفجر می کردند و دولت مرسی ترمیم می کرد، آنها برای حمایت از غزه تجمع می کردند و مرسی راه را کنترل می کرد، آنها سفارت رژیم جعلی اسرائیل را اشغال می کردند و او آن را با عذرخواهی بازگشایی می کرد، مردم خواهان دفاع از مقاومت در سوریه بودند و او سفارت سوریه را تعطیل می کرد و همین رفتارها نیروی دفاعی مردمی و جوانان مصر را از کنار مرسی پراکنده کرد.

سردار نقدی با بیان اینکه در این شرایط فقط نیروهای حزب اخوان المسلمین به صورت تشکیلاتی از مرسی حمایت می کنند و دیگر کسی برای مرسی باقی نمانده است، گفت: این شرایط زمینه را برای کودتای نظامی بی دردسر فراهم ساخت.

وی ادامه داد: این ترفند آمریکاست که اسلامگرایان را ابتدا با کشاندن به ورطه سازش از چشم و نظر ملت خود می اندازد و سپس معارضان را علیه آنها می شوراند تا بدون اینکه دست خیانت خودش علیه آن ملت مشهود باشد، اسلام گرایان را از صحنه بیرون کنند.

وی با بیان اینکه این روش همان کاری است که امروز با اردوغان انجام می دهند و پیش از این با گورباچف کردند و نقشه فردای آمریکا برای جمهوری اسلامی هم همین است ادامه داد: اگر مرسی به جای اعتماد به وعده های پوشالی آمریکا، به اسلام و مردم خودش تکیه می کرد و به جای سازش با اسرائیل، سفارت اسرائیل را تعطیل می کرد و شیر گاز و نفت را بر رژیم غاصب می بست و موضع قاطع در حمایت از فلسطین را پی می گرفت؛ مرسی و اخوان المسلمین تنها نمی ماندند و بیشتر از 70 درصد از مردم مصر چنان پشت سر او می ایستادند که تا سال های سال دیگر هم هیچ قدرتی نمی توانست او را کنار بزند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اگر مرسی فریب آمریکا را نمی خورد و راه مبارزه با اسرائیل را در پیش می گرفت، جایگاه مردمی بالاتر از جمال عبدالناصر می یافت و امروز توده های مردم مصر کودتاچیان را به خاک مذلت می نشاندند و نه تنها در داخل مصر بلکه در تمام کشورهای اسلامی برای دفاع از او غوغا بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مگر ملت اسلام اجازه می دادند مراکز آمریکایی در پایتخت هایشان از این تجاوز آشکار به مردم سالاری جان سالم به در برد؟ مگر پادشاهان خائن منطقه که او را برای سازش با آمریکا و اسرائیل و مقابله با ایران تشجیع کرده و فریب دادند جرات می کردند آشکارا رفتن مرسی را جشن بگیرند؟

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در پایان سخنان خود بیان کرد: تنها ماندن مرسی در میان امت اسلام و ملت خود درس عبرت بزرگی برای تمام کسانی است که به تعامل با آمریکا خوشبین هستند و خصوصاً درسی برای اخوان المسلمین که شاید دیر نشده باشد تا به میدان بیایند و جبرا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه تمامی مطالب وبلاگ ما در ایمیل شما خواهد بود

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید :

نویسندگان
پایگاه های تابعه
ویژه ها
کلام ولایت

با فرمانده بسیج

  • طراحی قالب توسط پارس تولز
.CopyRight © 2011 - 2013 hoze6 Group , All Rights Reserved ©

سایت خبری تحلیلی حوزه 6 مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) - اصفهان

حوزه 6 ، حوزه 6 امام صادق (ع) ، حوزه 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه مقاومت بسیج 6 امام جعفر صادق (ع) ، حوزه بسیج برادران اصفهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic